SEPEA Elisa Screen 200+ Test potravinové intolerance

11.310Kč
(1) Napsat recenzi
UPC:
8588006965056
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Přesný laboratorní test, který zkoumá Vaši reakci na 222 potravin. U tohoto typu testování je krevní vzorek analyzován softvérovou immunoassay microarray technologií FoodPrint, která dnes patří k nejpřesnějším na světě. Je to přesné laboratorní určení potravin které zapříčiňují zvýšenou hladinu protilátek IgG ve vaši krvi.

Seznam testovaných potravin v tomto testu najdete ZDE.

Postup: Zákazníkovi zasíláme odběrnou sadu SEPEA, ve které najdete vše potřebné pro jednoduchý odběr kapilární vzorky krve z prstu. Vyplníte přiloženou žádanku a pošlete svou vzorek podle instrukcí na adresu uvedenou v návodu. Podmínkou realizace testu je platba za objednaný produkt nebo službu. Pokud je produkt nebo služba řádně uhrazena, do 14 kalendářních dnů ode dne doručení vzorku vám zašleme originální Elisa report spolu s obecnými instrukcemi k stravování v jakémkoli světovém jazyce. V případě že je platba za produkt nebo službu připsána na účet provozovatele až po doručení vzorku lhůta 14 dní se počítá ode dne připsání prostředků na bankovní účet. Návod k odběrní sadě naleznete ZDE.

Varianty testu:

-Test s odběrem doma - zákazník si odebere vzorek sám

-Test s profesionálním odběrem - pokud si netroufáte odebrat vzorek sám, můžete si objednat profesionální odběr v našem odběrném místě Klinika Cihlář, Slévačská 1105/1E, Hloubětín, Praha 14, Tel.: +420602602038

-Test s odběrem doma a následnou Skype konzultací - v ceně je navíc 1h personalizovaného poradenství Mgr. Dagmar Rakovickej Čanigovej

-Test s profesionálním odběrem a následnou Skype konzultací - v ceně je navíc 1h personalizovaného poradenství Mgr.Dagmar Rakovickej Čanigovej

Informace o testovaných potravinách a všeobecné instrukce ke stravování nejsou náhradou odborné péče, mohou ale zlepšit kvalitu života.

Bližší směrnici, upravující podmínky nakládání s krví si můžete přečíst ZDE.

UPOZORNĚNÍ !   Produkt je odběrová souprava. Vzorek se zpracovává laboratorně. Před zpracováním je nevyhnutné podepsat informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu nevyhnutnou pro relevantní vykonání testu jakož i souhlas spotřebitele s poskytnutím služby testování vzorku. Vyjádřením tohoto souhlasu spotřebitel ztrácí právo na odstoupení od smlouvy po poskytnutí služby. Informovaný souhlas je přiložený v balení. Dodavatel nedoporučuje opakovat testování dříve než 12 měsíců po zavedení diety. Důvodem je, že váš organismus může pomaleji reagovat na změny ve stravování.

ŽÁDÁME O ZASLÁNÍ VZORKU DO 6 MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ TESTU.

Recenze

  • 5
    Najlepšia investícia do môjho zdravia

    Uveřejnil Dagmar, Bratislava dne 30.09.2020

    Tento test osobne považujem za najlepšiu investíciu do svojho zdravia, akú som kedy urobila. Aj keď priznávam, že som bola zo začiatku pri jeho kúpe skeptická, pretože som nevedela, čo mám od testu a samotného výsledku očakávať. Jeho presnosť sa mi ale čoskoro potvrdila: Dlhé roky som bojovala s atopickým ekzémom, ktorý mi do dvoch mesiacov od vysadenia potravín s hraničnými a zvýšenými hodnotami na základe výsledného reportu zmizol. Stačilo iba upraviť stravu na základe tohto výsledku a výsledky sa dostavili. Test SEPEA ELISA SCREEN 200+ odporúčam preto všetkými desiatimi, pretože jeho investícia sa vám v prípade správneho dodržania eliminačnej diéty niekoľkonásobne vráti v podobe lepšieho zdravia.

Zákazníci si též prohlíželi

Zákazníci také hledali