SEPEA Elisa Screen 40 Test potravinové intolerance + Candida test

3.980Kč
(0) Napsat recenzi
UPC:
8588006965025
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Přesný laboratorní test, který zkoumá Vaši reakci na 40 potravin spolu s přesným laboratorním testem který zkoumá hladinu protilátek na kvasinku Candida albicans z kapilární krve. U tohoto typu testování je krevní vzorek analyzovaný přesnou laboratorní Elisa technologií. Jde o přesné laboratorní určení potravin které zapříčiňují zvýšenou hladinu protilátek IgG ve vaši krvi.

Seznam testovaných potravin pro tento test najdete ZDE.

Postup: Zákazníkovi zasíláme odběrnou sadu SEPEA, ve které najdete vše potřebné pro jednoduchý odběr kapilární vzorky krve z prstu. Vyplníte přiloženou žádanku a pošlete svou vzorek podle instrukcí na adresu uvedenou v návodu. Podmínkou realizace testu je platba za objednaný produkt nebo službu. Pokud je produkt nebo služba řádně uhrazena, do 14 kalendářních dnů ode dne doručení vzorku vám zašleme originální Elisa report spolu s obecnými instrukcemi k stravování v jakémkoli světovém jazyce. V případě že je platba za produkt nebo službu připsána na účet provozovatele až po doručení vzorku lhůta 14 dní se počítá ode dne připsání prostředků na bankovní účet. Návod k odběrné sadě najdete ZDE.

Varianty testu:

-Test s odběrem doma - zákazník si odebere vzorek sám

-Test s profesionálním odběrem - pokud si netroufáte odebrat vzorek sám, můžete si objednat profesionální odběr na našem odběrovém místě Klinika Cihlář, Slévačská 1105/1E, Hloubětín, Praha 14, Tel.: +420602602038

Informace o testovaných potravinách a všeobecné instrukce ke stravování nemají být náhradou odborné péče, mohou ovšem zlepšit kvalitu života.

Bližší směrnici, upravující podmínky nakládání s krví si můžete přečíst ZDE.

UPOZORNĚNÍ! Produkt je odběrová souprava. Vzorek se zpracovává v laboratorně. Pro zpracování je nevyhnutné podepsat informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu nevyhnutnou pro relevantní vykonání testu jakož i souhlas spotřebitele s poskytnutím služby testování vzorku. Vyjádřením tohoto souhlasu spotřebitel ztrácí právo na odstoupení od smlouvy po poskytnutí služby. Informovaný souhlas je přiložen v balení. Dodavatel nedoporučuje opakovat testování dříve než 12 měsíců po zavedení diety. Důvodem je, že váš organismus může pomaleji reagovat na změny ve stravování.

ŽÁDÁME O ZASLÁNÍ VZORKU DO 6 MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ TESTU.

Zákazníci si též prohlíželi

Zákazníci také hledali