O nás

Jsme certifikované laboratoř, která se specializuje na testování potravinových intolerancí.


Kdo jsou naši partneři?
Pro spolupráci vybíráme nejlepších partnerů. Pro testování jsou to britské společnosti Omega Diagnostics a Cambridge Nutritional Sciences, které disponují vlastní vědeckou základnou, výzkumem a lety zkušeností.

S kým spolupracujeme?
S lékaři, zdravotnickými zařízeními, odborníky na výživu. Poskytujeme testování i individuálním klientům, kterým umíme po testování zabezpečit také poradenství.

Jsou naše testy spolehlivé?
Spolehlivost je 96%. Náš britský partner je členem britské Asociace pro in vitro diagnostiku (BIVDA). Management kvality jejich zařízení je certifikován ISO9001: 2008 a také ISO 13485: 2003. Odběrné sady SEPEA Elisa Screen mají certifikát Slovenského státního ústavu pro kontrolu léčiv.

Bližší informace o certifikaci naleznete zde.

Testujeme z kapilární krve (odběr z prstu). V této oblasti poskytujeme nejvyšší úroveň služeb a proto pro spolupráci vybíráme nejlepší partnery.

Ke všem produktům dodávaným naší společností poskytujeme poradenství na uvedené infolince 0602 602 038, kontaktovat nás můžete také e-mailem. 
Pokud jste lékař, lékárna, výživový poradce, zabýváte se profesionálně touto oblastí a máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás.