Kniha "Z lásky k vlastnímu tělu"

Dovolte jídlu stát se vaším lékem

 

Představujeme novou knihu Dagmar Rakovické Čanigové, naší dlouholeté partnerky pro výživové poradenství, které se díky našemu testu potravinových intolerancí, jak sama uvádí, doslova změnil život.

Specializuje se na potravinové intolerance. Pomáhá druhým lidem najít si nový způsob stravování, přípravy jídel a tvoří vlastní alternativní recepty.

Dnes dělá poradenství při detekovaných potravinových intolerancích. Založila si blog, zveřejňuje recepty a užitečné informace o potravinové intoleranci. Od roku 2019 psala knihu, aby mohla pomoci širokému spektru lidí.

Koupit knihu

Autorka uvádí knihu těmito slovy:
 

 

Možná i vás trápí problém s nesnášenlivostí určitých potravin, kterou v současnosti trpí až 100 milionů lidí na celém světě. Migrény, zhoršené projevy poruch autistického spektra, ADHD, Crohnova nemoc, syndrom dráždivého tračníku, revmatoidní artritida, nadváha, neplodnost a samovolné potraty, přemnožení kvasinka Candida, ekzémy a i.


Věděli jste, že všechny tyto projevy mohou mít souvislost právě s potravinovou intolerancí?


V mnoha případech si mnozí z nás nejsou vědomi jak velmi nás potraviny ovlivňují. Obvykle absolvujeme maratón, když jsme posíláni od specialisty ke specialistovi a zdravotní břemeno si táhneme dlouhá léta s sebou. Bez výsledku a pouze s krátkodobým zlepšením.

Do roku 2016 jsem to zažívala i já, dokud jsem se nerozhodla vzít zdraví do svých rukou. Toužila jsem poznat příčinu svého ekzému, za kterým stála právě potravinová intolerance. Přesněji, více než 30 potravinových intolerancí.


Zkušenost má větší smysl, pokud se o ni můžeme podělit s ostatními


A to mě motivovalo napsat knihu Z lásky k vlastnímu tělu - Dovolte jídlu stát se vaším lékem. Knihu, která vám umožní nahlížet na vlastní tělo s láskou a úctou. Naučí vás opět se napojit na vás samých a nepotlačovat varovné signály vašeho těla.
  

Co vám přinese tato kniha?

 
  

Kniha vám zodpoví otázky související se stravou. Vysvětlí vám na konkrétních příkladech rozdíly mezi potravinovou intolerancí a potravinovou alergií.
 
Objasní vám proč se následující symptomy mužou spájet s potravinovou intolerancí:
  • Poruchy autistického spektra
  • ADHD
  • Syndrom dráždivého tračníku
  • Crohnova nemoc
  • migrény
  • obezita
  • Revmatoidní artritida
  • ekzém
  • candida
  • Neplodnost a potraty
 
Díky knize si najdete cestu jak být v souladu se svým tělem.

Naučí vás jak dovolit jídlu stát se vaším lékem.

Jak se stát tvůrcem a jak si dovolit převzít odpovědnost za své zdraví a život.

Jak žít z lásky k vlastnímu tělu.
 
 
 
Koupit knihu