FoodDetective™ Test potravinové intolerance

3.150Kč
(0) Napsat recenzi
UPC:
8588006965094
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Základní jednoduchý laboratorní test potravinové intolerance. Vyhodnocován originální soupravou FoodDetective dodávanou britskou společností Cambridge Nutritional Sciences (Omega Diagnostics)

Donedávna byl samodiagnostický. Dnes již testován laboratorní, po zaslání pár kapek krve odebrané z prstu, pomocí domácí odběrní sady SEPEA.

Léty ověřená praxe potvrzuje, že citlivost testu je maximálně spolehlivá, avšak test je pouze orientační. Míra intolerance na jednotlivé potraviny je určována jen vizuálně, nikoli laboratorním denzitometrem.

Zjišťuje intoleranci na 59 potravin (některé jsou ale ve skupinách) - Seznam testovaných potravin naleznete zde.

Možné doplnit testem na plíseň Candida albicans nebo doplňkovým testem SEPEA Elisa Screen na 22 potravin. Zvýhodněné balíčky naleznete zde.

Poštou vám bude doručena speciální odběrná sada SEPEA. Vzorek odeberete podle přiloženého návodu a v původním obalu zašlete na uvedenou adresu. Výsledek testu s originálním FoodDetective reportem obdržíte do 3 dnů ode dne doručení odebraného vzorku. Podrobný návod k použití odběrní sady naleznete zde.

Varianty testu:

-Test s odběrem doma - zákazník si odebere vzorek sám

-Test s profesionálním odběrem - pokud si netroufáte odebrat vzorek sami, můžete si objednat profesionální odběr na našem odběrném místě Klinika Cihlář, Slévačská 1105/1E, Hloubětín, Praha 14, Tel.: +420602602038

-Test s profesionálním odběrem a expresním vyhodnocením - navíc expresní vyhodnocení do 1h

-Test s odběrem doma a následnou Skype konzultací - v ceně je navíc 1h personalizovaného poradenství Mgr. Dagmar Rakovické Čanigové

Pro jednodušší výběr si pozorně srovnání testů.

Chcete se dozvědět více o potravinové intoleranci?

UPOZORNĚNÍ! Produkt je odběrová souprava. Vzorek se zpracovává laboratorní. Pro zpracování vzorku je nezbytné podepsat informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu nezbytnou pro relevantní provedení testu jakož i souhlas spotřebitele s poskytnutím služby testování vzorku. Vyjádřením tohoto souhlasu spotřebitel ztrácí právo na odstoupení od smlouvy po poskytnutí služby. Informovaný souhlas je přiložen v balení. Dodavatel nedoporučuje opakovat testování dříve než 12 měsíců po zavedení diety. Důvodem je, že váš organismus může pomaleji reagovat na změny ve stravování.

ŽÁDÁME O ZASLÁNÍ VZORKU DO 6 MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ TESTU.

Zákazníci si též prohlíželi

Zákazníci také hledali