Biovis Mikrobiom Mini - Test bakteriální rovnováhy ve střevní mikroflóře

7.180Kč
(0) Napsat recenzi
Doprava:
Doprava zdarma

Popis produktu

Test je založen na zkoumání izolovaných DNA bakterií ze vzorků stolice. Analýza mikrobiómu obsahuje několik parametrů. Nejdůležitější z nich jsou hodnoceny a používají se na diagnostiku, správu a interpretaci .. Mohou pomoci v dalším pátrání po příčinách potravinové intolerance.

-Německy přesný laboratorní test ze vzorku stolice

-testováno parametry - diverzita, enterotyp, relevantní bakterie, F. prausnitzii, A. muciniphila, funkční skupiny (Equol-, Butyrát-, Histamín-, obraz H2S) + kvasnice

Soubor testovaných parametrů může být dobrým ukazatelem či na střevní sliznici probíhají zánětlivé procesy.

Mikrobiom testy doporučujeme pro rozšíření informací poskytnutých IgG testy potravinové intolerance Šepeľa Elisa Screen, FoodPrint či FoodDetective, kterými testujeme zda je zvýšená tvorba IgG protilátek na proteiny některých potravin. Pokud jsou zmíněné protilátky výrazně zvýšené na větší množství potravin, je to indikace pro Mikrobiom test.

Postup: Zákazníkovi zasíláme odběrnou sadu béžová, ve které najdete vše potřebné pro jednoduchý odběr biologického materiálu. Vyplníte přiloženou žádanku a pošlete svou vzorek podle instrukcí na adresu uvedenou v návodu. Podmínkou realizace testu je platba za objednaný produkt nebo službu. Pokud je produkt nebo služba řádně uhrazena, do 3 týdnů ode dne doručení vzorku vám zašleme originální béžová report vytvořen na základě nejnovějších výsledků výzkumu, obsahující individuální doporučení. V případě že je platba za produkt nebo službu připsána na účet provozovatele až po doručení vzorku lhůta 3 týdnů se počítá ode dne připsání prostředků na bankovní účet.

Individuální doporučení nemají být náhradou odborné péče, mohou však zvýšit kvalitu života.

UPOZORNĚNÍ! Produkt je odběrová souprava s poskytnutím služby. Vzorek se zpracovává laboratorní. Pro zpracování je nezbytné podepsat informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů na dobu nezbytnou pro relevantní provedení testu jakož i souhlas spotřebitele s poskytnutím služby testování vzorku. Vyjádřením tohoto souhlasu spotřebitel ztrácí právo na odstoupení od smlouvy po poskytnutí služby. Informovaný souhlas je přiložen v balení.

Odběr SADU POUŽIJTE DO 6 MĚSÍCŮ OD ZAKOUPENÍ TESTU. VZOREK ZAŠLETE CO NEJDŘÍVE PO ODBĚRU.

Zákazníci si též prohlíželi

Zákazníci také hledali