Regenerace organismu s podporou darů země a slunce ve formě plodů,  rostlin, bylin, ovoce a zeleniny je nejlepší cestou k pevnému zdraví. Tak jako duha zahrnuje všechny barvy spektra, zem nám poskytuje všechny živiny nevyhnutné pro aktivní život.

V současnosti už i moderní věda uznává, že účinek chemických vitamínů a výživových doplňků obsahujících syntetické přísady, které jsou užívané dlouhodobě, nemají až takový vliv na zdraví jak se  očekávalo. I když tyto přípravky dokážou poskytnout vyčerpanému organismu krátkodobě náhlou vzpruhu, po jejich odeznění se organismus může dostat do mnohem horšího stavu, než v jakém byl před jejich užitím.

VITAMINBOTTLE – to nejlepší z přírody

V čem se produkty VITAMINBOTTLE liší od většiny bio a natur výrobků, kterými je momentálně náš trh přesycen?

Všechny produkty VITAMINBOTTLE:

  • jsou vyráběny speciální šetrnou technologií se zachováním všech důležitých a cenných látek nacházejících se v rostlinách a plodech
  • jsou ve formě  100% za studena lisovaných olejů, usušených častí rostlin a plodů uzavřených v rostlinné kapsli  co je pro lidský organismus přirozená a  velmi dobře vstřebatelná forma.
  • Je v nich vysoká koncentrace přírodních aktivních látek
  • neobsahují přidané látky, konzervanty, emulgátory, stabilizátory, barviva ani umělé chuťové přísady
  • jsou vhodné pro vegetariány a vegany díky obsahu i balení z přírodních rostlinných složek
  • 99% produktů je též vhodných pro celiatiky

Produkty VITAMINEBOTTLE jsou dostupné ve formě olejových kapek, olejových kapslí, kapek na vodní báze, nebo i ovocných šťáv.

Produkty jsou vyráběny výhradně v EU podle nejpřísnějších výrobních a hygienických pravidel. Výrobce má dlouholeté zkušenosti v potravinářském sektoru a využívá jen ty nejcennější rostlinné výtažky tak, aby byla zajištěna maximální účinnost přípravků na organismus. Produkty splňují přísné legislativní podmínky EU a ČR (všechny produkty mají certifikáty ÚVZSR).

KOUPIT PRODUKTY