Vzhledem ke zhoršující se kvalitě potravin a neustále se opakujícím kauzám souvisejícím s jejich nekvalitním složením, se stává vztah mezi tím, co jsme dnes nuceni konzumovat a našim tělem, stále rozpornějším .Heslo „ Jsme to co jíme „ je stále aktuálnější. Nejen v naší zemi má většina populace intoleranci některé potraviny nebo celé skupiny potravin. Proto je velmi pravděpodobné , že se tato otázka týká i Vás. Nahrazením potravin které Vám způsobují zdravotní obtíže jinými, může často vyřešit problémy s atopickým ekzémem,  akné, migrénou, bolestmi břicha, obezitou,  ale též  s těžkostmi jako je např.deprese, ADD /poruchy soustředění/ , ADHD / hyperaktivita/ , nespavost a mnoho dalších.

Spolupracujeme s Výzkumným ústavem výživy / Cambridge Nutritional Sciences / ve Velké Británii a naše testy se svou až 96% spolehlivostí jsou lídrem v testovaní potravinových intolerancí. SEPEA, s.r.o. je výhradním distributorem produktů  společnosti  CNS využívaných v klinikách, lékaři a odborníky  na výživu. CNS se specializuje na oblast imunodiagnostiky. Pro odbornou a laickou veřejnost  nabízí široký sortiment  testů nejen na potravinové intolerance .

Naším cílem je poskytovat všem našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty spolu s vynikající úrovní služeb a technické podpory. CNS je  členem britské Asociace (BIVDA) pro in vitro diagnostiku. Testy, které nabízíme umožňují otestovat složky Vašeho jídelníčku, které jsou s velkou pravděpodobností původci  zdravotních problémů a bude vhodné je ve stravě nahradit. Mají certifikát Státního ústavu pro kontrolu léčiv,  některé mají zvýhodněnou sazbu DPH. Samodiagnostický test Food Detective  je jediným produktem, který si zákazník může vykonat sám podle pokynů uvedených v návodu.

Přinášíme i řešení, které pomáhají revitalizovat a opět navrátit trávicímu systému původní funkce. Účinné látky v jednotlivých produktech jsou zaměřeny na odstranění konkrétní poruchy trávení.

Ke všem produktům dodávaným naší společností poskytujeme poradenství na uvedené infolince +420 602 602 038 , kontaktovat nás můžete též e-mailem.

Pokud jste lékař, lékárna, výživový poradce, zabýváte se profesionálně touto oblastí a máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás.

 

doktorkalackova