foodprint-Logo-RGB

Přečtěte si doplňující informace:
Informace 1
Informace 2

Potravinovou intolerancí trpí většina populace, přičemž to vůbec netuší.  Trávicí těžkosti, průjem, zácpa, tloustnutí, nadýmání, únava, otoky tváře a končetin, akné, ekzémy, migrény, poruchy pozornosti, poruchy spánku, hyperaktivita, ale i deprese.  Co z toho trápí Vás? Myslíte si, že tabletky Váš problém vyřeší? Problémy můžete vyřešit i jinak než zatěžováním žaludku farmaceutickými výrobky.

Trpíte na astma, fibromyalgii, bronchitidu, artritidu, gastritidu? I za těmito diagnózami je nebo může být konzumované jídlo? S Food Detective™ celkem lehce zjistíte, která potravina škodí Vám. Pokud se budete řídit doporučeními po výsledku testu, bude Vám už po několika dnech  lépe.

Lidé postihnutí potravinovou intolerancí (nesnášenlivostí) si stěžujú na únavu, malátnost a všeobecně – na nezdravé pocity. Tyto symptomy přetrvávají často i několik let. Postihnutí obvykle návštěvou praktického lékaře nevyřeší svoje problémy a v mnohých případech symptomy radši ignorují a jednoduše si časem zvyknou.

Food Detective™ testuje Vaše reakce na různé druhy obilnin, lepek, ořechy, luštěniny, kakao, různé druhy masa, ryby, korýše, zeleninu, brambory, ovoce, olivy, vejce, mléko, česnek, zázvor, houby, čaj, kvasnice.

Jednoduchý, bezpečný, přesný a rychlý – Food Detective™ – první samodiagnostický test potravinové intolerance. Vyvinutý britskou společností Cambridge Nutritional Sciences teď pro Vás i v Česku.

krok 1 krok 2 krok 3 krok 4 krok 5 krok 6 krok 7 krok 8 krok 9

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE K FOOD DETECTIVE

 1. Jediný samo-diagnostický test na zjištění potravinové intolerance (nesnášenlivosti) na trhu.
 1. Odhaduje se, že až 70-80% lidí trpí na potravinovou intoleranci
 1. Při stravovaní podle výsledků testu, se zbavuje tělo jedů – pomáhá k detoxikaci organizmu, k odkyselení, a snižování hmotnosti. 
 1. Až 59 běžně testovaných potravin, 1 potravina za méně než 50 Kč 
 1. Pomáhá k řešení chronických nemocí, odhalíte příčinu 
 1. Ověřený a osvědčený i mnohými lékaři 
 1. Výsledky pocítíte už po několika dnech po vyřazení škodlivých potravin 
 1. Budete se cítit o několik let mladší! Zhubnete a zbavíte se chronické únavy! 
 1. Nejrychleji je vidět výsledky na pokožce – akné, ekzémy 
 1. Intolerance je výsledkem stresu, velkých porcí jídla jen 1-2x denně, jednotvárné stravy, překonaných infekcí trávicí soustavy 
 1. I lidé stravující se  zdravě trpí často potravinovou intolerancí, taktéž vegani a vegetariáni 
 1. Neřešená intolerance způsobuje často vznik dalších intolerancí 
 1. Pokud odhalíte včas intoleranci lepku, můžete se později vyhnout CELIAKII 
 1. Výsledek už za 40 minut, jednoduchý na použití, všechno je v balení
Kúpiť Produkt